PISIPROJEKTID

Me mõistame, et isegi väiksemad muutused ruumide kujunduses võivad muuta oluliselt nende ilmet ja funktsionaalsust. Seetõttu pakume teile kvaliteetset ja personaalset teenust, et täita teie soovid ja vajadused.

Hinnastus: tunnihinna süsteemis 45 eur/ h + km,  või vastavalt töömahule kujunev projekti hind. 

IDEEKAVANDI LOOMINE

Ehk teisisõnu projekti alguspunkt ja edasine teejuht . Kavand valmib kollaaži vormis ja annab ettekujutuse planeeritava stiili, materjalide ja detailide kooskõlast . Ideekavandi saab koostada mistahes ruumi kujundusest – on see siis terviklik eramu, või üks tuba, kontor jne

PÕHIPLAANI KOOSTAMINE

Renoveeritava korteri/eramu põhiplaani uuendamine ja kaasajastamine. Arhitektuurse põhiplaani, ruumiloogika ning funktsioonide läbitöötamine ja täiendamine. 

VALGUSTUSE, LÜLITITE JA PISTIKUTE PLAANID

Valgustusel on ruumis ülioluline osa. Lähtuvalt ruumide funktsioonist loome mitmekülgse valgustuse plaani koos lülitite ja pistikute paiknemisega. 

VIIMISTLUSMATERJALIDE JA SANITAARTEHNIKA VALIKUD

Kõikvõimalike ruumide kõikvõimalikud viimistlusküsimused leiavad vastused. On see siis pesuruum, mis vajab niiskuskindlaid materjale, seinte värvi või tapeedivalikud, põrandakatete ja liistude kombineerimine jpm. 

ERITELLIMUSMÖÖBLI DISAIN

Ruumi funktsionaalse ja nutika lahenduse eesmärgil on lisaks köögile ja garderoobidele, mis on enamlevinud eritellimusel valmiv mööbel,  hea planeerida ka muud eritellimusmööblit. Näiteks valamukapid, TV kapid, lastetubade mööbel, esiku mööbel jpm.  Nii saab ruumi potensiaali maksimaalselt kasutada ja kogu visuaalne pilt kujuneb ka ühtsem.

MÖÖBLI, VALGUSTITE JA TEKSTIILIDE VALIKUD

Ehk teisisõnu ruumi sisustamise teenus, kus valime vajaliku mööbli, sobivad valgustid, akankatted jms. 

Saada meile päring

Loome koos Sinu unistuste ruumi!