Aet Sander

Sisearhitekt

MINU LUGU

Tänaseks pea kümme aastat tagasi, järgisin sisetunnet ja lõin oma ettevõtte, kus saaksin teha kõike seda, mis mind käivitab ja sütitab – ruumikujundus, interjööri mõttestamine ja  funktsionaalsuse loomine, mööblidisain ning projektijuhtimine kõik ühes.

Selle aja jooksul olen kohanud meeletult palju toredaid inimesi, kelle kodude loomiseprotsessi on mind usaldatud ja kaasatud . Usun, et inimestevaheline side ja teineteise mõistmine on selles tööprotsessis üks olulisemaid aspekte. See annab aluse kogu projekti vabale kulgemisele.

Samuti olen loonud palju üüripindade ruumikujundusi, kus on alati olnud peamiseks märksõnaks nutikad ja funktsionaalsed lahendused ning eelarve!

Ning puutumata pole jäänud ka kinnisvaraarenduse sektor, avaliku ruumi ja kaubanduspindade projektid.

Huvi sisekujunduse ja arhitektuuri vastu on saatnud mind juba väikesest saati. Mäletan hästi, kuidas mulle meeldis tähele panna erinevaid hooneid tänavatel ja detaile ruumikujunduses. Oma peas analüüsisin ja juurdelesin palju sõprade ja lähedaste kodude üle. Juba siis otsisin seoseid kodude ja seal elavate inimeste vahel, seoseid ruumi kasutuse ja funktsioonaalsuse vahel. Loomulikult käis lapsepõlves selle huvi juurde ka oma toa ja kodu kujundamine, kus vanemad tulid usaldusega alati kaasa. 

Ülikooli astusin arhitektuuri õppima. Seal koorus üsna kiirelt välja, et hoonete siseruumi loomine ja mõttestamine on minu ala. Tudengielu kõrvalt töötasin ka Eesti ühes juhtivas rõivabrändide jaekaubanduse ettevõttes, mis oli noorele inimesele heaks hüppelauaks ja kogemuste loojaks.  Kasvades ettevõttes kiiresti kogu Baltikumi kaupluste kujundusjuhi kohale  ja sealt edasi projektijuhiks, andis mulle võimaluse realiseerida oma ruumikujunduse huvi, taju ja oskusi ning samas ka rakendada organiseerimis ja juhtimisoskust. Suurte projektide juhtimise ja elluviimise kogemustepagas sai juba sealt korraliku alustala. 

Saada meile päring

Loome koos Sinu unistuste ruumi!