KINNISVARA

Kinnisvara sisekujundamise teenuste hulka kuulub kogu protsessi juhtimine alates algsest konsultatsioonist kuni lõpliku elluviimiseni. Meie meeskond analüüsib hoolikalt ruumide potentsiaali ja loob individuaalseid sisekujunduse kontseptsioone, mis võtavad arvesse nii esteetikat kui ka praktilisust.

  • konsulteerime plaanilahenduste täiendamist, funktsionaalsust .
  • valgustite, pistikute plaanide lahendused ja konsulteerimine
  • üldalade kujundus ja viimistluslahendused
  • viimistluspakettide loomine
  • näidiskorterite kujundus võtmed kätte lahendusena
  • klientide konsulteerimine, kujundusprojektide loomine ja elluviimine
  • üürikorterite sisustamine / “võtmed kätte” lahendused

AVALIKUD RUUMID

Kasutame loomingulisust ja innovatsiooni, et luua ruumid, mis on funktsionaalsed, esteetilised ja ergonoomilised. Oleme kursis viimaste trendidega sisekujunduses ning kasutame kvaliteetseid materjale ja mööblit, mis vastavad kõrgetele standarditele.

Lisaks esteetikale ja funktsionaalsusele võtame arvesse ka turvalisust, jätkusuutlikkust ja ligipääsetavust. Meie eesmärk on luua avalikud ruumid, mis on kõigile mugavad, ohutud ja kaasavad.

KAUBANDUSPINNAD

Aitame luua kaubanduspindu, mis rõhutavad teie brändi isikupära ja pakuvad meeldejäävat ostukogemust klientidele. Alates esimesest sammust kaubanduspinnal kuni ostu sooritamiseni soovime luua meeldiva ja ergonoomilise keskkonna, mis meelitab kliente, suurendab nende viibimisaega ja soodustab ostlemist. 

KONTORID

Kas otsite tänapäevast ja inspireerivat kontorikeskkonda, mis vastab täpselt teie ettevõtte vajadustele? Meie kogenud disainimeeskond on siin selleks, et muuta teie kontoriruumid funktsionaalseks, ergonoomiliseks ja kauniks. Arvestame teie ettevõtte brändi, kultuuri ja tööprotsessidega, et disainida ruum, mis toetab teie eesmärke ja loob positiivse töökeskkonna. 

Täname usalduse eest

Saada meile päring

Loome koos Sinu unistuste ruumi!